5 pomysłów na spędzenie weekendu we dwoje

Weekend. W końcu będzie można odpocząć od nawału pracy, spędzić więcej czasu ze swoim partnerem bądź partnerką. Czas we dwoje możemy przeżyć na dwa różne sposoby: leniwie, spokojnie i relaksująco lub też aktywnie, doświadczając przy tym niezapomnianych wspomnień i przeżyć. W artykule przedstawimy kilka pomysłów dla każdej z tych dwóch opcji.

 

Zmiana otoczenia

Opuszczenie dobrze znanych czterech kątów to okazja do zresetowania sił. Aby zmienić otoczenie, nie trzeba wiele szukać – nic nie stoi na przeszkodzie, by wynająć hotelowy pokój w mieście, w którym aktualnie mieszkamy. Jednak gdy chcecie odpocząć od zgiełku miasta oraz dobrze znanych budynków i ulic, nic nie stoi na przeszkodzie, by wyjechać nieco dalej. Gdy nie stać was na zagraniczny wypad weekendowy, z łatwością znajdziecie hotele w Polsce, które oferują wiele atrakcji, dzięki którym nie będziecie mieli czasu na nudę! “Szukając hotelu, który w pełni nas usatysfakcjonuje, nie powinniśmy zwracać uwagi wyłącznie na cenę i aranżację pokoju. Równie ważne są oferowane przez obiekt hotelowy atrakcje. Wszystko oczywiście zależy od naszych potrzeb i planów, jednak gdy zdecydujemy się na hotel, który oferuje wiele różnych urozmaiceń spędzania wolnego czasu – takich jak na przykład SPA, aquapark czy rozmaite aktywności sportowe – będziemy mieli w czym wybierać” – mówi pracownik Hotelu Nowa Gdynia w Zgierzu k. Łodzi.

 

Romantyczna kolacja

Budujące nastrój świece lub lampki elektryczne, butelka wina, ulubione, samodzielnie wykonane potrawy i wy. Czego chcieć więcej? Gdy oboje dobrze czujecie się w kuchni, kolacyjne dania możecie przyrządzić wspólnie – to nie tylko okazja do wspólnego spędzenia czasu, ale także niezła zabawa!

A jeśli lubicie przebywać wśród ludzi, dobrym pomysłem będzie odwiedzenie ulubionej restauracji. Taki wypad to także idealny sposób na poznanie nowych smaków, dlatego nie bójcie się kosztować różnych kuchni!

 

Spacer

Nie można wiecznie “kisić” się w domu. Pooddychajcie świeżym powietrzem i wybierzcie się wspólnie na spacer! Spędzanie czasu tylko we własnym towarzystwie i długie rozmowy, nawet na błahe tematy, zbliżają ludzi do siebie. Jest to idealny pomysł, gdyż można z niego skorzystać bez względu na miejsce waszego zamieszkania. Spacerować można zarówno po znanych uliczkach, jak i po nieuczęszczanych alejkach wartych poznania. Kroki mogą nas ponieść także do lasu, parku czy na łąkę. Możliwości jest od groma!a.

 

Na sportowo

Pary zamiłowane w sporcie nie powinny mieć problemu z pomysłem na wspólne spędzanie czasu. Gdy jednak należycie do osób, które szybko tracą motywacje, ćwicząc samemu w domu, wspólne uprawianie dyscyplin sportowych to doskonały sposób na dopingowanie siebie nawzajem, a przy okazji na poprawienie swojej kondycji i sylwetki. Co więcej, wysiłek fizyczny wydziela hormony szczęścia!

 

Coś nowego

A może poszukać zajęć, na których nauczycie się wspólnie czegoś nowego? Mogą być to zarówno warsztaty, po ukończeniu których będziecie mogli pochwalić się przed znajomymi nowymi umiejętnościami (na przykład kurs tańca towarzyskiego) lub takie, które może nie przydadzą się wam w życiu, ale na pewno będą świetną frajdą (na przykład lepienie garnków lub strzelanie z łuku).

 

 
 

Katagoria: Gdzie warto pojechać
Słowa kluczowe: , , , , , , , , ,
Opublikowano 1 rok temu.
Publikacja była czytana: 1771  razy.