Rodzaj oferty:  ,
Specjalizacja:  , , , , , , ,

Adres:

Al. Jerozolimskie 133/73

02-304 Warszawa

 

Opis działalności:

Firma 7islands powstała w 2008 roku i jest nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się biurem podróży. Zapewniamy bogatą bazę hotelową na oferowanych kierunkach, dzięki czemu każdy z Klientów znajdzie dopasowany do własnych potrzeb produkt, który spełni jego oczekiwania. Dokładamy wszelkich starań, aby jakość usług stała na najwyższym poziomie. O naszej sile decyduje nie tylko szeroka oferta, lecz również profesjonalna kadra, która zdobywała swoje doświadczenie w największych biurach podróży oraz zespół rezydentów i animatorów troszczący się o naszych Klientów podczas wypoczynku.

Z myślą o najmłodszych turystach powstała idea klubów animacyjnych 7friends na wakacyjnych destynacjach. Pomysł cieszył się ogromną popularnością w poprzednich sezonach, więc również w tym roku otwieramy nasze mini kluby dla najmłodszych. Gry, zabawy, rywalizacja, a wszystko to pod opieką naszych wykwalifikowanych, polskojęzycznych animatorów.

Od początku swojej działalności 7islands jest członkiem Polskiej Izby Turystyki (PIT). Naszą ofertę mogą Państwo znaleźć w ponad tysiącu biur podróży na terenie całej Polski. Z każdym rokiem sukcesywnie zdobywamy coraz większe zaufanie Klientów. W 2013 roku z usług 7islands skorzystało blisko 12 000 Klientów, a od początku naszej działalności ponad 40 000 osób spędziło z nami swoje wymarzone wakacje. Mamy nadzieję, że również Państwo dołączą do grona naszych stałych Klientów.


 
 
 

Katagoria: biura podróży
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 429  razy.