Bułgaria we wrześniu 2016 – gdzie najtaniej?

Wyszukiwarka i porównywarka cen hoteli trivago.pl sprawdziła, gdzie w Bułgarii jest taniej, a w których drożej we wrześniu.

Na Chorwacji, w Grecji, Bułgarii, Hiszpanii i w Portugalii pogoda we wrześniu utrzymuje się w granicach 24-30 stopni Celsjusza, a większości miejsc woda w morzu pozwala na kąpiele.

Hotele w Bułgarii są tańsze niż na Chorwacji i w Grecji. Ze znanych kierunków, najtaniej jest w Sozopolu (174 zł). Drożej przenocujemy w Złotych Piaskach (283 zł), czy w Słonecznym Brzegu (260 zł). W pierwszej połowie września temperatura wody w morzu – około 20 stopni Celsjusza – nadal pozwala na kąpiele.Ceny za nocleg dla dwóch osób w pokoju typu standard

5
283 zł

Bulgaria Zlote Piaski

Złote Piaski to najpopularniejszy kurort Bułgarii, którego budowa rozpoczęła się w 1957 roku. Obecnie znajduje się tam ok. 100 hoteli, wille, kasyna oraz przystań jachtowa, park wodny, baza jeździectwa i inne atrakcje turystyczne.

4

bulgaria-sloneczny-brzeg-5

Słoneczny Brzeg (bułg. Слънчев бряг, Slănčev Briag, Słynczew Briag) – bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, w obwodzie Burgas, w gminie Nesebyr, około 35 kilometrów na północ od Burgas.

3
233 zł

Bulgaria Nesebar

Nesebyr (bułg. Несебър Nesebǎr) – miasto w obwodzie Burgas, w Bułgarii, położone na niewielkim półwyspie na wybrzeżu Morza Czarnego.

2
174 zł

Bulgaria Sozopol

Sozopol (bułg. Созопол, grec. Σωζόπολη, tur. Sizeboli) – bułgarskie miasto położone 30 kilometrów na południe od Burgasu na południowym wybrzeżu bułgarskiego Morza Czarnego; w obwodzie Burgas.

128 zł

Bulgaria Kiten

Kiten – miasto w Bułgarii.

  
Źródło: www.trivago.pl
 
 

Katagoria: trendy wakacyjne
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 963  razy.