Chorwacja we wrześniu 2016 – gdzie najtaniej?

Wyszukiwarka i porównywarka cen hoteli trivago.pl sprawdziła, gdzie w Chorwacji jest taniej, a w których drożej we wrześniu.

Na Chorwacji, w Grecji, Bułgarii, Hiszpanii i w Portugalii pogoda we wrześniu utrzymuje się w granicach 24-30 stopni Celsjusza, a większości miejsc woda w morzu pozwala na kąpiele.

Z popularnych kierunków na Chorwacji, najtańszy jest Trogir, słynący ze średniowiecznej starówki, która została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Średnia cena za nocleg dla dwóch osób wynosi tutaj 373 zł. Na drugim miejscu znalazł się Zadar – ze średnią ceną na poziomie 411 zł. Nieco drożej (według średnich cen) jest w Pula – największym mieście na półwyspie Istria, ze średnią ceną 433 zł. Kolejno są to Baška Voda (416 zł), Makarska (425 zł), Poreč (495 zł) i Dubrownik (732 zł).Ceny za nocleg dla dwóch osób w pokoju typu standard

7
732 zł

chorwacja-dubrownik

Dubrownik (chorw. Dubrovnik, wł. Ragusa) – miasto w południowej Dalmacji (Chorwacja), nad Morzem Adriatyckim.

6
495 zł

chorwacja-porec

Poreč (wł. Parenzo) – chorwackie miasto położone na półwyspie Istria (Istarska županija). Miasto jest jednym z największych ośrodków turystycznych w kraju.

5
433 zł

Chorwacja Pula

Pula/Pola (chorw. Pula, wł. Pola, istr. Pula, słoweń. Pulj, niem. Pulei, łac. Pietas Iulia) – miasto w Chorwacji, największe na półwyspie Istria, położone na południowym skraju półwyspu nad Morzem Adriatyckim.

4
425 zł

chorwacja-makaraska

Makarska – miasto w południowo-wschodniej Chorwacji w okręgu Split-Dalmacja (splicko-dalmatyńska).

3
416 zł

Chorwacja Baska Voda

Baška Voda – miejscowość i gmina w Chorwacji, na Riwierze Makarskiej w Splitsko-dalmatinskiej županiji. Leży nad Adriatykiem, u podnóża masywu Biokovo, ok. 10 km na północny zachód od Makarskiej.

2
411 zł

chorwacja-zadar

Zadar (wł. Zara) – miasto w Chorwacji (Dalmacja), nad Morzem Adriatyckim.

Miasto znane jest ze słynnego wiśniowego likieru Maraschino. Niedaleko przystani promowej w nadbrzeże wbudowane są organy, które wydają niski dźwięk, gdy nadchodzi fala. Dlatego odnosi się wrażenie, że ten dźwięk pochodzi z morza.

373 zł

Chorwacja Trogir

Trogir (włos. Traù) jest miastem portowym na wybrzeżu Morza Adriatyckiego, znajdującym się w środkowej Dalmacji, w okręgu Splicko-Dalmatyńskim w Chorwacji. Połączony podnoszonym mostem z wyspą Čiovo.

  
Źródło: www.trivago.pl
 
 

Katagoria: rankingi miejsc wakacyjnych
Słowa kluczowe: , , , , , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 2920  razy.