Rodzaj oferty:  , , ,
Specjalizacja:  , , ,

Adres:

CT Poland Sp. z o.o.
al Jana Pawła II 61 lok. 2 (KL. I, piętro II)
01-031 Warszawa
(róg al. Jana Pawła II i ul. Anielewicza)

tel. 22 654 51 33; fax 22 620 52 71
e-mail: info@ctpoland.com.pl

 

Opis działalności:

W 2014 roku nasze biuro podróży rozpoczyna 14 rok swojej działalności. Można powiedzieć, że zachowując świeżość i młodość, zaczynamy wkraczać w dojrzałość. O stabilności i sile biura świadczą między innymi notowania w rankingach dziennika Rzeczpospolita, gdzie plasujemy się wśród biur o najwyższej ocenie stabilności finansowej.

Co jeszcze, oprócz wieloletniego doświadczenia i wiarygodności, sprawia, że warto nam powierzyć organizację swojego urlopu?

Jesteśmy uznanym już na rynku specjalistą w zakresie organizacji wyjazdów do Chin i innych krajów Azji. Profesjonalizm dopełnia orientalistyczne wykształcenie wielu pracowników oraz wieloletnie relacje ze sprawdzonymi parterami w całej Azji. Jesteśmy pionierami w odkrywaniu nieznanych dotąd twarzy największego kontynentu. Czytelna oferta bez ukrytych kosztów i stabilny wysoki poziom usług sprawiają, że wielu z Państwa decyduje się na rokroczne wyjazdy z naszym biurem, stając się koneserami azjatyckich wypraw. Z myślą o miłośnikach i znawcach podróży do Chin, w tym katalogu obok najpopularniejszych tras umieściliśmy propozycje Chiny dla koneserów.

Inną cechą naszego biura jest elastyczność. Choć wszystkie imprezy w katalogu są organizowane w ustalonych terminach, rozumiemy, że w dzisiejszych czasach nie zawsze łatwo dopasować życie zawodowe do marzeń urlopowych. Wychodząc temu naprzeciw proponujemy wyjazdy szyte na miarę, dostosowane do Państwa potrzeb zarówno jeśli chodzi o termin wyjazdu, zakres zwiedzania, jak i standard podróży. Mamy również doświadczenie w realizacji imprez typu incentive i wyjazdów na targi, a akredytacja IATA zapewnia nam bezpośredni bieżący dostęp do najkorzystniejszych ofert lotniczych na rynku.


 
 
 

Katagoria: biura podróży
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 851  razy.