Adres:

eSKY.pl S.A.

ul. Murckowska 14

40-265 Katowice

tel. 801 420 303,  32 728 3000

 

Opis działalności:

Zależy nam, aby zakup wszelkich produktów i usług turystycznych, takich jak bilety lotnicze, noclegi, wczasy, wycieczki, pakiety grupowe czy ubezpieczenia podróżne, mógł być dokonany w jednym miejscu i za pomocą szybkich i nowoczesnych narzędzi – Internetu oraz infolinii działającej 7 dni w tygodniu. W naszych staraniach dążymy do maksymalnego uproszczenia planowania i realizacji podróży – bez względu na jej charakter, długość czy cel. Oprócz sprzedaży usług turystycznych dostarczamy naszym klientom informacje, porady i wskazówki niezbędne do interesującego, przyjemnego i bezstresowego podróżowania.

eSKY.pl to Internetowe Centrum Podróży, którego celem jest zapewnienie wszystkim podróżnym najbardziej komfortowych i najkorzystniejszych warunków podróży. Tworzymy internetowe biuro podróży, poprzez które nasi klienci mogą nie tylko rezerwować szereg usług i produktów turystycznych, ale także uzyskiwać wiele cennych informacji i czerpać inspiracje do podróżowania.

Głównym celem naszej działalności jest oferowanie klientom eSKY.pl szeroko rozumianej pomocy w podróży. Aby nasi użytkownicy mogli uzyskać fachowe porady dotyczące wyjazdów w kraju i za granicę, uruchomiliśmy Telefoniczne Centrum Obsługi, a strona internetowa eSKY.pl jest nieocenionym źródłem informacji o podróżowaniu. Uwagi i spostrzeżenia podróżnych są dla nas bardzo ważne, dlatego gromadzimy wszystkie opinie użytkowników, które są dostępne w naszym serwisie.

Jesteśmy liderem w sprzedaży biletów lotniczych w Polsce oraz wiodącym operatorem w Bułgarii i Rumunii.


 
 
 

Katagoria: rezerwacje lotów
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 1274  razy.