Select Page

Kategoria: Gdzie warto pojechać

Unikalne piękno wielkich amerykańskich jezior

System pięciu jezior Ameryki Północnej stanowi największy na Ziemi zbiornik słodkiej wody. Kusi zwiedzających piękną przyrodą i wieloma atrakcjami, które dostarczą wrażeń przez wiele dni. Jakie są jeziora i czego mogą oczekiwać miłośnicy przygód?

Read More

Tokio – poznaj najlepsze zabytki stolicy Japonii

Stolica Japonii, idealne miejsce do zwiedzania. Jak właściwie dowiedzieć się o najważniejszych miejscach, które można zwiedzić. Warto przeczytać poniższy artykuł po to aby tak w zasadzie dowiedzieć o tych wszystkich celach podróży osób, które stawiają na Tokio.

Read More

Wyspy Kanaryjskie – co warto zwiedzić?

rzez cały rok panuje tutaj łagodny klimat, dlatego nawa Wyspy Wiecznej Wiosny jest równie adekwatna jak nazywanie tego Archipelagu, leżącego na Oceanie Atlantyckim, Wyspami Rajskimi.

Read More

Maroko – poznaj perłę turystyczną Afryki

To kraj pełen kolorów, pysznej, aromatycznej kuchni, życzliwych ludzi oraz gorącego klimatu. Jeśli wybieracie się tam po raz pierwszy, musicie wiedzieć o co należy zadbać, a także jakie miejsca warto tam zobaczyć.

Read More

Przeżyj wyprawę swego życia

Aktywność, rekreacja, dzika przyroda, obcowanie z przyrodą to wszystko sprawia, że szczególnie te plany wakacyjne wydają się ekscytujące, które wiążą się z rejsami. Po wzburzonych morzach i oceanach. Podróż statkiem jest niesamowitym przeżyciem.

Read More

Australijskie bestie

Australia przyciąga nas fascynującą przyrodą, niezwykłymi ludźmi o bardzo poplątanych losach, pewną dawką egzotyki i tęsknotą za miejscami, gdzie człowiek może być jeszcze wolny.

Read More

Warszawskie muzea, które koniecznie musisz odwiedzić

W Warszawie znajduje się mnóstwo różnych muzeów. Zobaczenie ich wszystkich zajęłoby co najmniej kilka dni bezustannego zwiedzania, jednak kilka z nich zasługuje na szczególną uwagę. Dowiedz się, które muzea musisz koniecznie zobaczyć, mieszkając lub odwiedzając stolicę Polski.

Read More

Co warto zwiedzić we Włoszech?

Włochy to z pewnością to miejsce, które potrafi usatysfakcjonować niemalże każdego turystę, nawet tego najbardziej wybrednego. Warto zaznaczyć, że ta zwiększona terytorialna rozpiętość powoduję to, że można tutaj napotkać zarówno łagodny klimat umiarkowany ale także te najbardziej gorące regiony nad Adriatykiem.

Read More
  • 1
  • 2