Grecja we wrześniu 2016 – gdzie najtaniej?

Wyszukiwarka i porównywarka cen hoteli trivago.pl sprawdziła, gdzie w Grecji jest taniej, a w których drożej we wrześniu.

Na Chorwacji, w Grecji, Bułgarii, Hiszpanii i w Portugalii pogoda we wrześniu utrzymuje się w granicach 24-30 stopni Celsjusza, a większości miejsc woda w morzu pozwala na kąpiele.

W Grecji, z popularnych kierunków, najtaniej we wrześniu przenocujemy na wyspie Korfu – w północnej części Morza Jońskiego (326 zł). Noclegi w cenach na podobnym poziomie, jak w Korfu, kształtują się w słynącej z długich, piaszczystych plaż, wyspie Kos (359 zł). Drożej jest na Krecie (412 zł), czy w Atenach (498 zł).Ceny za nocleg dla dwóch osób w pokoju typu standard

6

grecja-santorini-fira

Santoryn, gr. Santorini (Σαντορίνη), a w odniesieniu do starożytności: Thira (Θήρα) – wulkaniczna wyspa na Morzu Egejskim tworząca z kilkoma mniejszymi wyspami, należący do Grecji, mały archipelag o tej samej nazwie, wchodzący w skład archipelagu Cykladów.

5
498 zł

grecja-ateny

Ateny (nowogr. Αθήνα = Athina, st.gr. Ἀθῆναι = Athenai, łac. Athenae) – stolica i największe miasto Grecji. Jeden z najważniejszych ośrodków turystycznych Europy z zabytkami kultury antycznej.

4
412 zł

grecja-kreta-chania

Kreta (gr. Κρήτη od słowa krateia – silna, łac. Creta, tur. Kirid, wen. Candia) – grecka wyspa położona na Morzu Śródziemnym.

3

grecja-zakintios-vasilikies

Zakintos (gr. Ζάκυνθος, zapisywane także: Zakyntos, Zakynthos, Zakinthos, Hyrie, Zante) – wyspa grecka w na Morzu Jońskim, trzecia do wielkości wyspa oraz prefektura grecka w archipelagu Wysp Jońskich.

2
Kos
359 zł

gracja-kos-tigaki

Kos (gr. Κώς Kṓs, tur. İstanköy) – wyspa w Grecji w archipelagu Sporadów Południowych (Dodekanez) na Morzu Egejskim u wybrzeża Turcji.

326 zł

grecja-korfu

Korfu, starożytna Kerkyra (gr. Κέρκυρα = Kerkira, łac. Cercyra; wł. Corfu), górzysta wyspa w Grecji, w północnej części Morza Jońskiego u wybrzeży Albanii, łącznie z kilkoma pobliskimi wysepkami wchodzi w skład prefektury Kerkira w regionie administracyjnym Wyspy Jońskie.

  
Źródło: www.trivago.pl
 
 

Katagoria: rankingi miejsc wakacyjnych
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 482  razy.