Rodzaj oferty: 
Specjalizacja: 

Adres:

Grecos Holiday Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 76 A
60-311 Poznań

 

Opis działalności:

Wiarygodny partner w podróży jest równie ważny jak wybór ulubionego miejsca wypoczynku czy hotelu. Dopiero wtedy można w pełni cieszyć się tak wyczekiwanym czasem relaksu i zabawy!

To już siódmy sezon z Grecos Holiday, ale nasz zespół tworzą ludzie związani z polską turystyką od blisko 20 lat. Znamy Państwa oczekiwania i wiemy jak je zaspokoić. Dynamiczny rozwój naszej firmy w ostatnich latach, a w szczególności Państwa zaufanie utwierdza nas w przekonaniu, ze podążamy w dobrym kierunku.

Hotele, które proponujemy dla Państwa, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego Klienta. Są one na bieżąco sprawdzane i weryfikowane. Współpracujemy z najbardziej renomowanymi sieciami jak Aquis Hotels, czy Mitsis.

Linie lotnicze gwarantują pełen komfort i bezpieczeństwo podróży. Wiele z nich jak nasz partner Aegean Airlines były wielokrotnie nagradzane za wysoką jakość usług.

Lokalni kontrahenci, z którymi współpracujemy to biura z wieloletnim doświadczeniem, które wraz z naszym zespołem polskojęzycznych rezydentów i animatorów gwarantują Państwu profesjonalną i miłą obsługę.

Jesteśmy świadomi odpowiedzialności jaka na nas spoczywa. Spełniając wymogi Ustawy o Usługach Turystycznych gwarantujemy Państwu ubezpieczenie wpłat oraz podróży u lidera ubezpieczeń turystycznych – ERV Europäische Reiseversicherung AG.


 
 
 

Katagoria: biura podróży
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 696  razy.