Hiszpania we wrześniu 2016 – gdzie najtaniej?

Wyszukiwarka i porównywarka cen hoteli trivago.pl sprawdziła, gdzie w Hiszpanii jest taniej, a w których drożej we wrześniu.

Na Chorwacji, w Grecji, Bułgarii, Hiszpanii i w Portugalii pogoda we wrześniu utrzymuje się w granicach 24-30 stopni Celsjusza, a większości miejsc woda w morzu pozwala na kąpiele.

Zdecydowanie drożej jest w Hiszpanii. W większości kierunków, średnie ceny za nocleg są wyższe niż w Grecji, na Chorwacji czy w Bułgarii o około 150-200 zł. Z najczęściej wyszukiwanych na trivago.pl kierunków w Hiszpanii, najtaniej jest w Alicante (395 zł). Najdroższej w Barcelonie – 737 zł.Ceny za nocleg dla dwóch osób w pokoju typu standard

6
738 zł

hiszpania-majorka-el-arenal

Majorka, (hiszp. i kat. Mallorca) – największa w archipelagu Balearów wyspa hiszpańska na Morzu Śródziemnym o długości około 100 km i powierzchni 3600 km². Zamieszkuje ją około 846 000 mieszkańców. Głównym miastem i stolicą wyspy jest Palma de Mallorca.

5
737 zł

hiszpania-barcelona

Barcelona (katal. [bərsəˈɫonə], hiszp. [barθeˈlona]) – miasto w północno-wschodniej Hiszpanii, nad Morzem Śródziemnym, stolica prowincji o tej samej nazwie oraz wspólnoty autonomicznej Katalonii. Drugie co do wielkości miasto Hiszpanii. Główny ośrodek przemysłu kraju (samochody, komputery, prod. chemikaliów, przetwórstwo żywności) i finansowy regionu. Duży port morski oraz port lotniczy – Prat de Llobregat.

Barcelona zajmuje 100,4 km² i liczy 1 621 537 mieszkańców (spis z 2009, ale w 1977 – 1 709 000). Aglomeracja Barcelony liczy 3 774 000 mieszkańców (w jej skład wchodzą m.in.: L’Hospitalet de Llobregat, Badalona, Sabadell).

4

adrian-hotels-roca-nivaria-wyspy-kanaryjskie-teneryfa-basen

Wyspy Kanaryjskie (hiszp. Islas Canarias, oficjalna nazwa jednostki administracyjnej Comunidad Autónoma de Canarias) – archipelag górzystych wysp pochodzenia wulkanicznego położonych na Oceanie Atlantyckim na północny zachód od wybrzeży Afryki, zaliczanych do Makaronezji.

3
478 zł

hiszpanie-costa-del-sol-malaga

Malaga (hisz. Málaga, wym. [ˈmalaɰa], uproszczona polska malaga; fen. Malaka, łac. Malaca, arab. مالقة = Mālaqah) – miasto w regionie Andaluzja w południowej Hiszpanii, położone nad Morzem Śródziemnym, u podnóża Gór Betyckich.

Od lat pięćdziesiątych XX wieku rozwój turystyki, kąpieliska na Costa del Sol.

2
474 zł

hiszpania-costa-brava-lloret-de-mar

Lloret de Mar [ʎɔˈɾɛd də ˈmar] – miasto w Hiszpanii, w prowincji Girona, na Costa Brava w Katalonii.

395 zł

Hiszpania Alicante

Alicante (hiszp. Alicante; katal. Alacant) co oznaczało po arabsku „źródło światła” – historyczne miasto portowe w południowo-wschodniej Hiszpanii, stolica prowincji o tej samej nazwie, należącej do Wspólnoty Walenckiej.

  
Źródło: www.trivago.pl
 
 

Katagoria: trendy wakacyjne
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 577  razy.