Niesamowite krajobrazy w filmie „Asy bez kasy”

Krajobrazy USA, a w szczególności niezwykłego Puerto Rico i Karoliny Północnej w komedii „Asy bez kasy” stały się tłem potyczek i losów Davida Scotta – głównego bohatera.

 

David, dzień w dzień z oddaniem wykonywał swoją pracę kierowcy-konwojenta – do czasu, kiedy jego marzenia o posiadaniu fortuny zaczęły zamieniać się w rzeczywistość. Premiera tego filmu, objętego patronatem przez trivago ma miejsce w całej Polsce już w ten piątek, 21 października.

Przepiękna sceneria Asheville, Franklin, Waynesville, Old Fort i Swannanoa w Karolinie Północnej oraz niesamowitych krajobrazów Puerto Rico – Fajardo i Naguabo to tylko drobny dodatek do filmu, szczególnie dla pasjonatów podróży. Mianowicie, obraz ma do zaoferowania o wiele więcej. Czego możemy się spodziewać po Asy bez kasy? Dużej dawki śmiechu i naładowania pozytywną energią.

W Asach bez kasy – filmie opartym na faktach – poznamy ekipę nieudaczników, którzy stoją za jednym z najsłynniejszych włamań w historii w USA. Mimo tego, iż David wstaje codziennie rano, by rzetelnie wykonywać swoją pracę konwojenta, dzień w dzień transportując cudze pieniądze, wciąż marzy o swojej fortunie i … o zdobyciu serca swojej koleżanki z pracy. Fantazje i marzenia wydają się niedługo ziścić, w chwili kiedy główny bohater, wraz ze swoimi wspólnikami postanawiają wyprowadzić miliony z bankowego skarbca. Czy uda im się osiągnąć cel? trivago wraz z Forum Film zapraszają na tą pełną emocji komedię kryminalną z Zachem Galifianakisem w roli głównej, znanym między innymi ze słynnej komedii Kac Vegas.

Zapraszamy do krótkiej wędrówki po Stanach Zjednoczonych, a dokładnie po Puerto Rico i Karolinie Północnej, których krajobrazy zobaczymy w Asach bez kasy.

 

Puerto Rico

Hotele w Puerto Rico na trivago.pl można znaleźć tutaj: http://www.trivago.pl/puerto-rico-33659/hotel

Karolina Północna

Noclegi w Karolinie Północnej na trivago.pl można znaleźć tutaj: http://www.trivago.pl/karolina-polnocna-34823/hotel

 
Źródło: www.trivago.pl

 

Asy-bez-kasy

Opis film w bazie film.na1miejscu.pl

 
 

Katagoria: Gdzie warto pojechać
Słowa kluczowe: , , , , , , , , , , ,
Opublikowano 1 rok temu.
Publikacja była czytana: 15745  razy.