Rodzaj oferty:  , , , ,

Adres:

Biuro Podróży Odpoczne.pl

YoYo Marcin Olczykowski

ul. 3-go Maja 25

43-300 Bielsko-Biała

0 801 789 789

z tel. kom: 33 497 29 92

email: rezerwacje@odpoczne.pl

 

 

Opis działalności:

Naszą pasją jest organizacja Twojego wypoczynku

Kilkaset tysięcy terminów, współpraca z najlepszymi organizatorami turystycznymi w Polsce, kompetentne call center – tak zapamiętasz nasze biuro Odpoczne.pl. Biuro podróży, w którym znajdziesz to, czego szukasz…

 

Profesjonalnie w naszym bielskim w biurze, profesjonalnie na naszej stronie internetowej

Każdy kontakt z klientem to dla nas prawdziwe wyzwanie. Zdajemy sobie bowiem doskonale sprawę, że wakacje to dla niego czas relaksu i beztroskiego wypoczynku. Musimy więc dokonać wszelkich starań, aby były one przygotowane na najwyższym możliwym poziomie.

Egipt, Turcja a może Dominikana? Z chęcią spełnimy wszystkie Twoje turystyczne marzenia. Pomożemy wybrać odpowiedni hotel oraz przygotować dokładnie sprofilowaną pod Twoje potrzeby ofertę.

Cenimy Twoją wygodę, dlatego bez problemu możesz zamówić wycieczkę online lub za pomocą naszego call center. Na stronie internetowej spokojnie przeglądniesz wszystkie oferty, zapoznasz się z topowymi propozycjami, a także przekonasz się, na jaki kierunek się zdecydować. Zawsze możesz też zadzwonić i porozmawiać z doświadczonymi konsultantami. Innymi słowy możesz zagwarantować sobie niezapomniane wakacje bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszamy Cię również do naszej siedziby w Bielsku-Białej przy ulicy 3 maja 25. Porozmawiasz tu z naszymi konsultantami i przekonasz się, jaki kierunek turystyczny jest idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

 

Nasz profesjonalizm budujemy na doświadczeniu

Biuro podróży Odpoczne.pl należy do firmy YoYo Marcin Olczykowski, która działa na rynku od 2003 roku. Przez lata naszej działalności odnotowaliśmy wiele sukcesów. Stworzyliśmy m.in. największą polską platformę darmowego hostingu, którą w szczytowej fazie rozwoju przekazaliśmy w ręce znanego funduszu inwestycyjnego. Rozwijamy największy krajowy portal społecznościowy dla turystów www.oceniacz.pl, dzięki któremu poznajemy trendy turystyczne z pierwszej ręki – od samych turystów.

Naszym prawdziwym oczkiem w głowie jest biuro podróży Odpoczne.pl, a największą dumą turyści, którzy z uśmiechem na ustach wracają do nas każdego roku po najlepsze wakacyjne oferty. Twoja obecność wśród nich to dla nas największe wyzwanie.


 
 
 

Katagoria: biura podróży
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 411  razy.