Select Page

Kategoria: Porady wakacyjne

Jak poradzić sobie alergią w podróży

Jak radzić sobie z alergią podczas podróży? Nie zawsze możemy przewidzieć jakie będą warunki panujące na miejscu i czy w pobliżu nie będzie czynnika uczulającego. Podpowiemy jak sobie z tym radzić.

Read More

5 obowiązkowych rzeczy w plecaku podróżnika

Będąc w podróży warto pamiętać o odpowiednim przygotowaniu – organizacja bagażu stanowi istotny aspekt wszelakich wypraw, a optymalne zaplanowanie niezbędnych w podróży akcesoriów stanowi fundament, zapewniający komfort oraz bezpieczeństwo.

Read More

Co zabrać na wakacje z dzieckiem?

Wakacje, na które jedziemy z dzieckiem, zawsze są swojego rodzaju wyzwaniem. Trudno jest nam zabrać wszystkie niezbędne rzeczy, bo często nawet nie do końca wiemy, co właściwie powinniśmy ze sobą mieć.

Read More

Nocleg na lotnisku – jak go przetrwać?

Konieczność spędzenia nocy na lotnisku wcale nie jest rzadkością. Ale nie jest także tajemnicą, że niewielka to przyjemność. Dziś radzimy, jak wygodnie i bezpiecznie ją przetrwać.

Read More

Apartament nad morzem – na urlop i nie tylko

W malowniczych miejscach powstaje coraz więcej ekskluzywnych budynków, które przyciągają turystów lubiących wypoczywać w luksusowych warunkach. Jeżeli propozycja ta wydała się nam interesująca możemy sprawdzić oferty firm zajmujących się obrotem nieruchomościami.

Read More

SOS w górach

Bez względu na to, czy poruszamy się po tatrzańskich szlakach górskich czy po sieci dróg samochodowych, powinniśmy wiedzieć jak zachowywać się, gdy znajdziemy się na miejscu wypadku.

Read More

Jak sprawdzać rzetelność biur podróży

Ponad 60 proc. konsumentów przebadanych przez Rzetelną Firmę sprawdza wiarygodność biur podróży, czytając o nich opinie. Niemal co drugi narzeka, że zdarzyło mu się być niezadowolonym z wycieczki. Na co zazwyczaj skarżą się turyści?

Read More

Jak poradzić sobie z lękiem przed lataniem?

Paradoksalnie samoloty są najbezpieczniejszym środkiem transportu, a jednak wciąż bardzo wiele osób strasznie boi się wsiąść na ich pokład. Jednak niektórzy boją się tak bardzo, że nie są w stanie nawet myśleć o samolotach. Jak sobie z tym poradzić?

Read More
  • 1
  • 2