Rodzaj oferty:  ,
Specjalizacja:  , , ,

Adres:

Sun&Fun Holidays Sp. z o.o.
ul. Pruszkowska 29 lok.U1
02-119 Warszawa

 

Opis działalności:

Szanowni Państwo, Drodzy Klienci

Zapraszamy do świata Sun & Fun Holidays – cały rok trwających wakacji, pełnych słońca, zabawy i uśmiechu. Naszym celem, który z przyjemnością realizujemy, jest dbanie, aby Państwa urlop spędzony za naszym pośrednictwem należał do jak najbardziej udanych.

Jesteśmy wiarygodnym organizatorem wyjazdów zagranicznych od 2004 roku. Współpracujemy ze stałymi i pewnymi kontrahentami. Latamy wybranymi, sprawdzonymi liniami lotniczymi. Posiadamy znakomicie wyszkolony personel. Pracują dla nas profesjonalni polskojęzyczni rezydenci.

Co roku sprawdzamy wszystkie obiekty pod względem bezpieczeństwa i jakości usług. Nasze kompetencje potwierdzają liczne nagrody i certyfikaty. Są one gwarancją Państwa poczucia bezpieczeństwa i satysfakcji z urlopu spędzonego z nami.

Posiadamy również gwarancje i zabezpieczenia finansowe wymagane ustawą o usługach turystycznych. Państwa beztroskie wakacje gwarantuje jedna z największych firm ubezpieczeniowych ERV.

Mamy bogate doświadczenie w organizowaniu wyjazdów do krajów Orientu – Egiptu, Tunezji, Turcji, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Maroka oraz europejskich – do Grecji, Hiszpanii i Bułgarii. Z wielką przyjemnością pokażemy Państwu ich piękno i bogactwo kulturowe. Nasze wycieczki fakultatywne zabiorą Państwa w najciekawsze zakątki każdego kraju a nasi licencjonowani przewodnicy przybliżą jego historię oraz tradycję.

Nasza oferta specjalna to Orange Family Club – rodzinne wakacje w hotelach klubowych. Proponujemy programy animacyjne, edukacyjne, sportowe i artystyczne dla dorosłych i dla dzieci. Wszystkie zajęcia prowadzą doskonale wyszkoleni polskojęzyczni animatorzy, dla których ta praca jest pasją. Gwarantujemy dzieciom doskonałą, bezpieczną zabawę a rodzicom spokojny wypoczynek. Patronat merytoryczny nad programem animacyjnym hoteli klubowych objęła Pani Dorota Zawadzka – Super Niania.

Aby łatwiej było Państwu podjąć decyzję, który hotel wybrać, na naszej stronie umieściliśmy filmy prezentujące dane obiekty. W zakładce SunFun TV można także obejrzeć filmy pokazujące destynacje, wycieczki fakultatywne jak również jak działają nasze hotele klubowe.

Dla Państwa wygody na naszej stronie umieściliśmy panel administracyjny Klienta. Wpisując swoje hasło i login, macie Państwo dostęp do wszystkich informacji dotyczących Waszej rezerwacji – płatności, opis hotelu, pogoda, komunikaty, godziny przelotów, wycieczki fakultatywne. Poprzez panel istnieje również możliwośd zapłaty przelewem i kartą płatniczą gwarantującą tzw. ,,chargeback’’.

Zapraszamy również Państwa do naszej słonecznej społeczności na Facebooku. To właśnie tutaj spotykają się fani podróży i przygody. To dla Państwa organizujemy wiele konkursów i zabaw żeby się lepiej poznać.

Zapraszamy Państwa do słonecznego świata wakacji Sun&Fun Holidays gdzie zawsze świeci słońce i trwa zabawa!


 
 
 

Katagoria: biura podróży
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 567  razy.