Rodzaj oferty: 
Specjalizacja: 

Adres:

ASLAN Izabela Sobota-Miszczak

ul. Literatów 49/6

44-113 Gliwice

 

 

Opis działalności:

Turcja w Sandałach jest portalem poświęconym tematyce podróży po Turcji, ze szczególnym uwzględnieniem wyjazdów organizowanych samodzielnie. Jesteśmy obecni w sieci od lutego 2008 roku. Na naszych stronach znajdziecie informacje praktyczne dotyczące podróżowania, jak również artykuły o miastach, zabytkach, kuchni tureckiej i wielu innych zagadnieniach. Do wymiany doświadczeń między podróżnikami służy nasze Forum, a do prezentacji zrealizowanych wypraw – sekcja Relacje. Zapraszamy do zakładania wątków, zadawania pytań i lektury!

Turcja w Sandałach tworzona jest dla wszystkich użytkowników Internetu: dostęp do jej treści jest darmowy i dostępny dla każdego, bez konieczności rejestracji. Zalogowani użytkownicy uzyskują możliwość dodawania własnych relacji oraz edycji ustawień. Koszty utrzymania portalu pochodzą z publikowanych na nim w bloku Polecamy reklam, dobranych tematycznie do treści Turcji w Sandałach.

Jako redakcja portalu otwarci jesteśmy na współpracę z autorami tekstów poświęconych tematyce dotyczącej Turcji. Obecnie na Turcji w Sandałach istnieje kilka blogów tworzonych przez naszych użytkowników.

turcja-w-sandalach_logo


 
 
 

Katagoria: witryny turystyczne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 396  razy.